Miłośnicy przyrody z klasy VIa pod kierunkiem pani Małgorzaty Nowakowskiej 17 marca przystąpili do pierwszego etapu II edycji Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego „Różne środowiska życia”. Honorowy patronat nad konkursem objęli m. in. Marszałek Województwa Mazowieckiego - Adam Struzik oraz Mazowiecki Kurator Oświaty - Aurelia Michałowska.

Tegoroczna edycja konkursu odbywa się we współpracy z Instytutem Geofizyki Polskiej Akademii Nauk, a tematem przewodnim jest morze. Konkurs miał charakter testu w formie elektronicznej, do którego przystąpiło 341 uczniów ze szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego.

Do II etapu, który odbędzie się 30.03.2017 r. w Warszawie zakwalifikowało się 28 uczestników, w tym nasza uczennica Patrycja Pawlenko, której serdecznie gratulujemy.

Całodobowa infolinia

swu